Nedávne momenty na vidieckom statku sa niesli v duchu veľmi napätej atmosféry. O nemalý rozruch sa starajú najmä sluhovia Matej Jurkovič a Radovan Dulin, ktorí sú čoraz viac obviňovaní za nevhodné správanie ku ženskému pokoleniu. Naproti tomu stojí 45-ročný Peter Gyűrűsi, snažiaci sa ku krásnym slečnám čo najviac priblížiť.

Kominár z Nových Zámkov je v súťaži veľmi zaujímavou postavičkou. Od začiatku mu nerobí žiadny problém absolútna nahota a v posledných dňoch sa stáva čoraz odvážnejším voči mladučkým farmárkam.

peter farma

Po tom, ako spal Peter v posteli s Nikou úplne bez šiat a následne si doprial kúpeľ v spoločnosti Romany, došlo k nečakanému stretu s východniarkou Mirkou Csorbovou. Hoci jej srdce momentálne patrí sebavedomému zvodcovi Matejovi, starostlivosť neodmietne ani od iných starších kolegov.

Po stresujúcich zážitkoch na Farme tak i 19-ročnej krupierke z Košíc dobre padla masáž, obzvlášť ak prichádza z rúk skúseného pracanta. Keď totiž Peter uvidel nervóznu Mirku, nezaváhal ani na chvíľku a okamžite sa chopil príležitosti.

Obidvaja farmári si zjavne prišli na svoje – tmavovláske sa dostalo vytúženej úľavy a diktátorský západniar sa mohol dotýkať ďalšej atraktívnej kočky, čo si podľa výrazu tváre dosť vychutnával.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

farma

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, Instagram/Farma.markiza, YouTube