Tento rok rozdelila Farma súťažiacich na dva tábory – mešťanov a dedinčanov, pričom obyvateľom slovenských miest práca na statku veľmi nejde. Leňošenie na slnku, konflikty a hlavne málo skúseností spôsobili, že u hospodára opäť nepochodili. Pred duelom tak nastal zvrat, ktorý nikto nečakal.

Na obrazovkách televízie Markíza si v piatok večer máme možnosť vychutnať v poradí už tretí duel, ktorý je zároveň aj trestom za vypustené prasiatka počas búrlivej noci. Sily si tak zmerajú Nikol Fridrichová a Mária Both. No ešte predtým, než zistíme, kto z tohto súboja vzíde ako víťaz, nastane nečakaný šok.

Ako býva zvykom, farmári sa opäť odoberú do arény, kde budú v napätí sledovať, kto sa medzi nich vráti na statok a dostane ďalšiu šancu dosiahnuť výhru 75 000 €. Evelyn však tentokrát oboznámi súťažiacich so zmenou, a to tesne potom, čo Máriovi Rigóovi odovzdá darček v podobe fénu, o ktorom už viackrát z úst vypustil, že mu chýba.

Je pravdou, že Mário sa veľmi pri práci nezapotí, jeho kvality sú úplne inde. Priateľskosť, otvorenosť a talent pre estetické úpravy sú dôvody, prečo si ho kolegovia zamilovali. Avšak potom, čo sa veštec vráti aj s fénom späť na lavicu medzi ostatných účastníkov, Evelyn začne riešiť nepríjemnosť, ktorá nastala na strane mesta. Nikto nemohol tušiť, že jej riešením bude práve rodák zo Zlatých Klasov.

,,Martin mi hovoril, že treba vyriešiť jeden problém a síce, že mešťania by potrebovali posilu pri vyrovnávaní terénu,” vyjadrí sa blondínka. Nešťastné udalosti, a to že Adama z Bratislavy musela odviesť sanitka kvôli zdravotným problémom v spojení s lenivosťou na strane mesta, spôsobili, že si skupinka farmárov opäť nesplnila svoje povinnosti zadané hospodárom.

,,Pamätáš, mali sme takú debatu a ty si hovoril, že vieš tak urovnávať vzťahy. My sme si povedali, že by si mohol skúsiť urovnať aj terén a preto ťa teraz poprosím – prechádzaš na stranu mešťanov,” prehlási komička, načo sa z Mária stane nový člen opačného táboru.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: farma.markiza.sk, Instagram/