Dedinčan Henrich Kuľko sa aktuálne uchádza o výhru v drsnej markizáckej šou Farma 12. A hoci na obrazovkách pôsobí tak trošku nemastno-neslano, v reálnom živote si nažíva ako bohém. Ešte pred časom dokonca vyzeral tak, že by ste ho pri osobnom stretnutí asi nespoznali!

Vyčíňanie smelého východniara na vidieckom statku nemá konca kraja, keďže mu ani zdravotné problémy nezabránili v tom, aby si naďalej užíval takmer každodenné intímne zbližovanie s mešťankou Nikolou Fridrichovou.

Potetovaný frajer s výrazným porastom na tvári sa javí ako pravý dedinčan, no pri pohľade na zábery z jeho reálneho života vám možno padne sánka. Henrich totiž ešte donedávna pripomínal skôr idol z chlapčenskej kapely, keďže mu hlavu zdobilo dlhšie odfarbené blond háro, svaly si posilňoval vo fitku a po rozsiahlych kérkach na rukách nebolo ani stopy.

To však nie je všetko! 28-ročný mladík zo Spišského Štiavnika je poriadne scestovaným človekom, vychutnávajúcim si prítomnosť kamarátov, krásnych slečien a nekonečnej zábavy v rôznych kútoch sveta. Napriek nízkemu veku Henrich stihol navštíviť viacero vychytených destinácií, ako napríklad Miami, Las Vegas či New York – veď sa na neho pozrite!

henrich kuľko farma

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

heňo farma

Zdroj: Instagram/Henrich Kuľko | Foto: Instagram/Henrich Kuľko, Farma.markiza, YouTube