Posledný štandardný duel pred nástupom finálových kôl, kedy si sily zmerali silné predstaviteľky nežnejšieho pokolenia Barbora Bednaričová a Iveta Maászová, skončil horšie pre druhú spomenutú. Vychýrená kuchárka súperke podľahla s najtesnejším rozdielom, no krátko po skončení pasovačky zažívala nezávidenia hodné okamihy.

Po tom, ako si prvá duelantka za sokyňu zvolila Bašku, len málokto dokázal spoľahlivo predpovedať, ako bude vyzerať priebeh ich vzájomného stretu. Rozhodujúcim momentom sa stala posledná piata disciplína, kedy ženy museli prejaviť fyzickú silu. Práve tam sa staršia hráčka vzdala a mladšej kolegyni jednoznačne podľahla.

farma duel

Po vyrieknutí finálneho verdiktu sa absolútne vyčerpaná Iveta zložila na kolená, kde musela obrovské vysilenie po namáhavom súboji doslova predýchavať. Nasledovala dojemná rozlúčka s farmármi a tiež s vidinou veľkého finančného obohatenia. Vypadnutá blondínka v relácii Farma Extra detailne opísala vlastné vnímanie celého priebehu súboja v aréne a zároveň priznala, že krátko pred odchodom zo stodoly zažívala chvíle ako z hororu.

,,Úprimne, ja si vlastne z toho nič nepamätám. Nepamätám si to, pretože mi bolo hrozne zle. Ja už som čakala, kedy buď odpadnem, alebo sa povraciam, alebo niečo iné. Celý ten tlak a stres, toho bolo strašne moc. Vôbec netuším, čo som hovorila farmárom, vôbec netuším, čo mi hovorila Evelyn, normálne mám okno,” Maászová si zaspomínala na náročnú rozlúčku s Farmou, akú si vie na vlastnej koži predstaviť máloktorý divák.

Celú Farmu Extra s Ivetou nájdete —TU—

farma extra

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, Instagram/Farma.markiza, YouTube