To tu ešte nebolo! Markizácka drsná šou Farma sa musí spamätávať zo silných otrasov, nakoľko po vyhrotenej slovnej prestrelke došlo ku krutému fyzickému napadnutiu. V nepísanom súboji si sily zmerali západniar Matej Jurkovič s východniarom Rasťom Mojsejom, pričom druhý spomenutý sa nezaobišiel bez početných zranení, k čomu sa vyjadril bezprostredne po nechutnom incidente.

Diváci modro-žltej televízie mohli so zatajeným dychom sledovať búrlivé dianie, na aké sa v celej histórii slávnej súťaže nič nechytá. Po náhlom štrajku jedného z farmárov, ktorý odmietol plniť sluhovské povinnosti, sa úradujúci vodca statku neudržal a chlapi sa zrazili ako dva rozzúrené býky.

Matej Jurkovič Farma

Svalnatý Bratislavčan svojmu rivalovi z východného Slovenska nič nedaroval a zasiahol ho hlavou priamo do tváre, čo si vyžiadalo nemalé následky. Po odpornom vyčíňaní súťažiacich sa zranený Rasťo otočil priamo do kamery, kde farbisto opísal, s akými traumami sa aktuálne musí popasovať.

Tvrdé tresty pre obidvoch farmárov

Zlomený zub, narazený stavec či ukrutné bolesti hlavy – to všetko boli dôsledky neuváženého konania, kvôli ktorým musel byť Mojsej prevezený na lekárske ošetrenie do nemocnice. Kým si jeho súper od Evelyn vypočul neúprosný ortieľ o okamžitom vyhadzove zo súťaže, on podrobne vykreslil nielen viaceré nepríjemné stopy na tele, ale i pocity, s akými sa musel po konflikte vyrovnávať.

,,Som z toho veľmi smutný, že sme takto s Matejom dopadli. Nikdy som nemal predstavu, ani som si to neprial, aby sa niečo takéto stalo. Ja ani neviem, ako sa to celé zomlelo, len som mal taký vnútorný pocit, že nie je dobré, aby sme tu boli obaja,” zúfalý pracant opísal mocné emócie, pri akých má očividne i zdatný chlap čo robiť, aby potlačil slzy i veľkú bolesť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: YouTube