Pred voľbou prvého duelanta mali farmári tento týždeň určiť, kto je spomedzi nich najmenej úprimný. Kráska, ktorá je za normálnych okolností pomerne obľúbená, si za stolom vyslúžila dávku poriadnej kritiky. Prečo? 

Počas voľby prvého duelanta Terézia zvolila Mišku. Medzi všetkými taktiež spomenula, že tak robí aj z dôvodu, že Mesuta berie ako brata. Avšak strach z duelu s Michalou ju prinútil taktizovať.

Natália sa Tete zdôverila, že ju netrápi len choroba, ale i menštruácia. Túto vedomosť sa tmavovlasá mamička rozhodla využiť vo svoj prospech – zobrala si bokom Petra a poprosila ho, aby túto informáciu posunul osobnej trénerke, ktorá zdravotný stav Naty môže brať ako výhodu. 

natalia farma

Peťo dlho tajomstvo neudržal a posnul ho Stanke. Ako býva na statku zvykom, čoskoro o tom vedeli všetci, a to vrátane zaľúbenej dvojice, ktorej spoločný pobyt na statku je teraz ohrozený. Blondiak totiž odhalil, že táto Teréziina taktika zahrňuje i oslabenia favorita na víťaza Mesuta.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ako bolo vyššie spomenuté, večer mali farmári označiť najmenej úprimnú osobu na Farme. Po udalostiach, o ktorých sa všetci dozvedeli, menovali piati hráči Peter, Stanka, David, Michala a Natália jednoznačne Tete.

Foto/Zdroj: VOYO, TV Markíza, Instagram/farma.markiza