Už onedlho televízia Markíza na svojich obrazovkách spustí 12. sériu ostrosledovanej reality šou Farma. Všetci diváci tak v napätí očakávajú, aký experiment tvorcovia pre fanúšikov tento rok pripravia. Podľa všetkého pôjde o súboj dvoch rozličných skupín, ktoré nemajú takmer nič spoločné.

Modro-žltá televízia pre divákov sľubuje sezónu plnú prekvapení. Okrem toho, že ľudí opäť rozdelí do dvoch táborov, postaví proti sebe rozličné povahy. V tomto ročníku tak uvidíme súboj dedinčanov proti mešťanom. Predsudky, ktoré generáciami kolujú už od nepamäti, sa na obrazovkách Markízy dostanú do konfliktu už 31. augusta!

Farma 2020

,,Po mimoriadnom úspechu predošlej Farmy, kedy sme sa venovali téme, s ktorou sa každý z nás takmer denne stretáva, bolo náročné nájsť ďalšiu, ktorá by mohla opäť vyvolať veľký záujem spoločnosti. Veríme, že nová téma opäť prinesie rôzne pohľady rôznych ľudí na odlišnosti ale aj podobnosti života v meste a na dedine,” pre tvnoviny.sk sa vyjadril riaditeľ oddelenia PR a marketingu televízie Markíza Michal Borec. Podľa jeho slov a nižšie priloženého videa sa teda zdá, že sa máme rozhodne na čo tešiť!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Instagram/farma.markiza