Tohtoročná Farma 12, kde sa proti sebe postavili obyvatelia miest a dedín, priniesla divákom a súťažiacim mnoho emócií, napätia a prekvapení. Po nervydrásajúcom a dramatickom finále, do ktorého sa dostala trojica priateľov, už konečne vieme, kto si domov odniesol rozprávkovú čiastku 75 000 eur.

Po dlhých týždňoch, kedy farmári bojovali s tvrdými podmienkami, nekompromisnými pravidlami a sledovali ich desiatky kamier na každom rohu, sme sa konečne dočkali finálovej trojky, do ktorej sa dostali blízki statkárski priatelia Lukáš Stanislav, Henrich Kuľko a Xénia Gregušová.

Farmárski manželia a Casanova v live prenose na obrazovkách televízie Markíza zabojovali o čiastku 75 000 eur aj v celkom nových disciplínach, pričom vysielanie v novej modernej aréne skultúrnili skupiny Mirror Family, Gipsy Čáve a dokonca zavítali i Kollárovci. Samozrejme, všetko prebiehalo v rámci prísnych hygienických opatrení.

A síce diváci nepochybne ocenili vynikajúce vystúpenia hostí, obrazovky si zapli kvôli dramatickému zmiešanému súboju dvoch mužov a jednej krehkej dámy, ktorá už počas účasti na statku ukázala svoju bojovnosť. Nanešťastie, hneď v úvode finále Xénia v disciplíne na balans zlyhala. Spoločne s plavovlasou kráskou pochybil v druhom kole aj Heňo pri stavaní vianočných stromčekov, a tak fanúšikovia sledovali napínavý rozstrel v tipovaní počtu vajec.

Dramatická bola jednoznačne aj prekážková dráha, kde si pohoršil najmä Lukáš, keďže mu hospodár Martin napočítal neuveriteľných 13 trestných bodov, a tak sa podarilo Heňovi dostať do tesného bodového závesu za dlhovlasého blondiaka. Obľúbenkyňa televíznych divákov zvolila taktiku stanovištia prebehnúť bez topánok, no toto rozhodnutie jej získalo len 1 bod. Obrovským zvratom sa stala disciplína, pred ktorou sa diváci dozvedeli, že sa rodák zo Spišského Štiavnika zranil, no vďaka svojej šikovnosti hlavolam pokoril ako prvý a dostal sa do vedenia pred Lukáša.

Najväčšie sympatie si u divákov získala Xénia, vďaka čomu dorovnala stav s Heňom a predbehla aj farmárskeho pána manžela Lukyho. Vo finále v žiadnom prípade nesmel chýbať ani kvíz, ktorý po rozstreli vyhrala kráska a nakoniec na napätí pridala jej šikovnosť v chytaní palíc, čo ju dostalo na čelo bodového rebríčka.

Po triedení strukovín sa rodáčka zo Žiliny dostala do rozstrelu po tretíkrát, kde odhadla počet zubov na pílke lepšie ako Fuzo, a tak sa stala víťazkou Farmy 12. Xénii k výhre srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: voyo.markiza.sk