Presne pred deviatimi rokmi televízia Markíza spustila na svojich obrazovkách prvú sériu reality šou Farma, o ktorej v tom čase zrejme ani netušila, aký úspech bude žať. U divákov sa stala natoľko obľúbená, že sa aktuálne môžu tešiť už na jej dvanáste pokračovanie. Kto ho ale bude moderovať?

Deväť sérií držala nad Farmou moderátorskú stráž dlhoročná markizácka hviezda Kvetka Horváthová, ktorej neúčasť v jubilejnej desiatke všetkých divákov poriadne prekvapila. Na jej flek totiž zasadla obľúbená komička Eva Kramerová, pričom tvorcovia vsadili na jej meno aj v jedenástom pokračovaní.

Evelyn finále farmy

Fanúšikov najúspešnejšej slovenskej reality šou držala modrožltá televízia doposiaľ v napätí. O tom, že už tento týždeň štartuje natáčanie novej série, sme síce boli informovaní dávnejšie, no meno osoby, ktorá bude mať pod palcom celý priebeh programu, ostávalo zahalené pod rúškom tajomstva. Až doteraz!

,,Evelyn bude moderovať aj 12. sériu Farmy! Už čoskoro vám prezradíme viac! Isté však je, že sa máte opäť na čo tešiť – bude to drsné,” pred malou chvíľou avizovala na svojich sociálnych sieťach Markíza, ktorá tak potvrdila, že sa od jesene budeme opäť stretávať so známou blondínkou. Tešíte sa? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/farma.markiza