Už 12. pokračovanie obľúbenej reality šou Farma sa na obrazovky televízie Markíza dostane 31. augusta. Avšak i bez toho, aby sme si mohli pozrieť čo i len prvé zoznámenie nových farmárov, je Slovensko rozdelené na dva tábory. V poslednej upútavke, ktorú nám produkcia ponúkla, je tak vidieť, že znovu pôjde o horúci boj!

,,Po mimoriadnom úspechu predošlej Farmy, kedy sme sa venovali téme, s ktorou sa každý z nás takmer denne stretáva, bolo náročné nájsť ďalšiu, ktorá by mohla opäť vyvolať veľký záujem spoločnosti. Veríme, že nová téma opäť prinesie rôzne pohľady rôznych ľudí na odlišnosti, ale aj podobnosti života v meste a na dedine,” pre tvnoviny.sk prezradil riaditeľ oddelenia PR a marketingu televízie Markíza Michal Borec.

Posledná 6-ka Farma 11

Po minulom roku, kedy sme sledovali experiment, v ktorom sa proti sebe postavili obyvatelia západu proti tým z východu, sa budeme opäť prizerať napätiu medzi dvoma úplne odlišnými skupinami. Tentokrát pôjde o boj medzi mestom a dedinou.

,,Samý smrad, samý bordel!” vyjadrila sa jedna z oslovených dám na margo mešťanov, ktorým i ostatní respondenti dali poriadne zabrať. Vyzerá to teda tak, že obyvatelia väčších obcí by dostali pri návšteve dediny poriadne na frak. ,,Tu by sme im v krčme hneď dali po papuli,” vo videu vyslovil pán, vychutnávajúci si pivko. Aj druhá krátka ochutnávka Farmy 12 nasvedčuje tomu, že na jeseň budeme mať o zábavu postarané. Tú prvú si môžete pozrieť — TU —

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/TeleviziaMarkiza | Foto: Instagram/farma.markiza, YouTube/TeleviziaMarkiza