Jedenásta séria populárnej vidieckej súťaže sa teší veľkému záujmu divákov, ktorí mali v piatok možnosť sledovať úplne prvý súboj v duelantskej stodole. V tomto prípade si sily netradične zmerali predstavitelia opačného pohlavia, na čo nakoniec doplatilo nežnejšie pokolenie.

Nová Farma 11 sa od minulých sezón v mnohom líši. Okrem väčšieho luxusu na statku boli upravené aj pravidlá, umožňujúce vziať si do duelu protivníka bez ohľadu na pohlavie. Ambiciózna východniarka Andrea Bobovská tak farmárov dokonale prekvapila, keď si do boja o postup zvolila mladého Michala.

farma duel

Napriek tomu, že blondínka po celý čas pôsobila nebojácnym dojmom, zo stodoly odchádzala v slzách. Andrea podľahla Michalovi tým najtesnejším výsledkom 3:2 a s vytúženou finančnou odmenou sa rozlúčila hneď po prvom týždni. Čo ale fanúšikom vidieckej šou vadilo viac ako samotný odchod porazenej bojovníčky, bolo jej zvláštne správanie počas zápasu.

,,Bola mi veľmi sympatická, až do dnešného duelu. Chová sa, ako keby bola totálne na hlavu. Ukazuje hneď po otázke odpoveď, potom sa sprosto smeje, keď náhodou niečo uhádne. Ako sorry, ale som fakt rád, že dnes pôjde domov,” všimol si rozhorčený divák, ktorého postoj však vôbec nebol ojedinelý.

Andrea Farma

,,Tiež som mala pocit, ako keby sa jej kolieska pomotali v hlave. Nejaká bola divná,” postrehla iná diváčka. ,,Aj mne bola sympatická, ale dnes sa chovala úplne nemožne. Som rada, že vyhral Michal,” rovnaký názor zdieľala ďalšia Slovenka.

Zdá sa teda, že vyhrotená atmosféra náročného súboja prináša momenty, kedy sa farmári predstavia v úplne inom svetle, ako sme u nich zvyknutí. Vďaka tomu, že sa Andrea v závere takto “vyfarbila”, boli mnohí ľudia s výsledkom duelu nadmieru spokojní. A ako prvý súboj v stodole hodnotíte vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Farma duel

Facebook Farma

Zdroj: Facebook/Farma | Foto: Facebook/Farma, Instagram/Farma.markiza, YouTube