Fanúšikovia najznámejšej vidieckej súťaže si už o tri týždne znovu prídu na svoje. Momentálne sa totiž pracuje na natáčaní v poradí jedenástej série reality show Farma, kde si tentokrát sily zmerajú východniari so západniarmi. Cez jednu vec sa ale diváci akosi prehryznúť nedokážu a slávnej stanici to dali jasne najavo!

Hoci sa farmárska šou neraz stretáva s poriadne negatívnymi ohlasmi, stále si udržuje vysokú sledovanosť a obrovský záujem publika. Aj preto sa na obrazovkách už čoskoro odvysielajú úplne nové a neokukané príbehy účinkujúcich z rôznych kútov krajiny.

Farma

V poslednej sérii ale Markíza divákov prekvapila veľmi nečakanou zmenou, kedy sa na post moderátorky namiesto obľúbenej Kvetky Horváthovej postavila známa komička Eva Evelyn Kramerová. Napriek tomu, že sa po počiatočnej kritike zdalo, že si ľudia na novú tvár zvykli, nie je tomu tak. Priaznivci modro-žltej televízie totiž ešte pred oficiálnym zahájením “jedenástky” znovu tvorcov šou zasypávajú vlnou výčitiek s jasným odkazom: “Chceme naspäť Kvetku!”

,,Naspäť Kvetku – Evelyn nie je žiadna hviezda a je trápna,” ohradil sa jeden z komentujúcich, ktorého postoj zdieľali viacerí Slováci. Napriek tomu, že podobné ohlasy sa nevyskytli po prvýkrát, populárna televízia stále trvá na tom, že si plavovlasá zabávačka zaslúži ešte ďalšiu šancu. A aký názor na moderátorku máte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Farma

Zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, Farma11_official