Znie to neuveriteľne, no v pondelok odštartovala v poradí jedenásta séria ostro sledovaného farmárskeho programu. Nové epizódy priniesli množstvo nevídaných zmien, medzi inými aj rozdelenie statku na dve znepriatelené polovice. Zástupcovia z východného a západného Slovenska povesti rozhádaných častí národa neostali nič dlžní a hneď v prvý deň predviedli parádne “divadlo”!

Príchod na statok sa niesol v duchu veľmi rozporuplných emócií. Kým niektorí neskrývali nadšenie a radosť, iní mali plné ústa výčitiek najmä voči opačnej strane národa. Po zasadnutí ku stolu tak nejednému farmárovi vrela krv v žilách, keď Evelyn pustila nahrávku zachytávajúcu otvorené výhrady k súperom z iného kraja.

Farma

Po počiatočnom napätí boli odvážlivci vrhnutí do drsnej reality, keď museli splniť prvú úlohu a zároveň si zvoliť farmára týždňa. Nasledoval teda súboj východu, ktorého zástupcom sa stal na pohľad skromný Gabriel, proti západu, za ktorý sa víťazstvo pokúšal vybojovať svalnatý Matej.

Po dueli, kedy mali zdatní muži predviesť svoje zručnosti v zhotovení kozy na rúbanie dreva, však viacerí neskrývali nemilé prekvapenie. Slovenskú kópiu Vina Diesela totiž porazil nenápadný východniar, vďaka čomu získal nielen prestížny status nového vodcu statku s luxusnou chatkou, ale i plnú chladničku pre svojich spolubojovníkov.

Farma 11

Okrem toho čakal večer na farmárov ďalší šok – podľa názoru súťažiacich sa totiž Gabo z východu začal “vyfarbovať” a ukázalo sa, že vôbec nie je taký krotký, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

,,Máme farmára despotu! Nevedeli sme, do čoho ideme, keď sme ho volili ako lídra,” neskrýval hnev fešák z východného Slovenska. K jeho názoru sa priklonili aj ostatní kamaráti, nakoľko im Gabo údajne nedovolil chladničku s jedlom ani len otvoriť. Zdá sa teda, že sa atmosféra v sídle vyostruje už od úvodných okamihov!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: YouTube