Hoci je tomu už viac ako šesť rokov, čo herecká dvojica Farkašová – Mikulčík nefungujú ako manželský pár, svojrázna ryšavka sa zrejme s týmto rozchodom nedokáže zmieriť. Svojmu ex totiž zabezpečila na sociálnej sieti Instagram poriadnu reklamu!

Ako sa zdá, vzťahy medzi exmanželmi Kamilom Mikulčíkom a Kristínou Farkašovou neochladli ani po rozvode a sympatická moderátorka sa snaží pomôcť svojmu ex ešte aj dnes. Na sociálnej sieti Instagram totiž skopírovala Mikulčíkov profil, použila ho ako svoj príspevok a nezabudla pritom do sveta vykričať Kamilov nízky počet folowerov. Rusovláska svojho ex verejne provokuje a nabáda k tomu, aby s tak slabým “skóre” niečo urobil, pričom neskrýva svoju škodoradosť nad jeho nízkymi číslami: “Hovorim mu: ‘Milý môj, 638 je malo followerov. To nemôžeš takto robiť, veď o čo sa stavíš, že ti teraz pribudnú’?”

Rozčarovaný Kamil, ktorý na sociálnej sieti zverejňuje najmä fotky zo svojich zahraničných ciest, má podľa všetkého “na saláme”, či ho sleduje 200 alebo 200.000 folowerov a na trápny koment svojej bývalky reagoval s patričným nadhľadom: ,,@kristina.farkasova ty si sa musela zblázniť!!😎”

Drobná reklama zo strany Farkašovej síce Mikulčíkovi počet followerov zdvojnásobila, no žiadnu “dieru do sveta”  tým nespôsobila. :)

 

Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.