Známa talentovaná herečka Kristína Farkašová sa na odovzdávaní cien OTO počas sobotňajšieho prenosu poriadne odviazala. Nenominovaná kráska, ktorá sa len prednedávnom rozišla s otcom svojich dvoch ratolestí, sa predviedla v plnej paráde.

Štýlová večerná róba s rafinovaným rozparkom odhaľujúcim celú dĺžku Kristíninych ukážkových nôh, zaradila Farkašovú medzi najodvážnejšie oblečené dámy televízneho večera. Na fotografiách s Miriam Kalisovou, s ktorou sa farbou šiat navzájom výborne dopĺňali, vyzerali obe dámy skvele a podľa emócií vyžarujúcich zo záberu nezapreli dievčatá hlbšie priateľstvo, ktoré ich spája.

Z fotografií na dámskych toaletách, na ktorých Kalisová predvádza svoju práve “nainštalovanú tetovačku” s nápisom “výkvet” sa dá usúdiť, že “slobodné” dámy sa počas večera istotne dobre zabávali.

Svedčí o tom i ďalšia Farkašovej zábavka, ktorá počas prenosu venovala až príliš veľkú pozornosť pred ňou sediacej Monike Hillmerovej, ktorej masírovala šijové svalstvo. Nemiestnu “procedúru” si pritom natáčala na video.

Všetky spomínané “prehrešky”  temperamentná brunetka následne zavesila na Instagram, aby všetkým fanúšikom ukázala, že prominentný spoločenský večer sa dá prežiť aj spôsobom odtrhnutým z reťaze.

Nedá nám však Kristínu nepochváliť. K nápaditým večerným šatám, zvolila herečka očarujúci make-up, ktorý z nej spravil femme fatale!

vy co robite pocas ota? my sa bavime a masirujem @hilmerovamonika ❤️@anketaoto #anketaoto

A post shared by kristina farkasova (@kristina.farkasova) on

 

uputavka na saty na #oto #anketaoto @michaelaluptakovadesign ❤️ #satysdlhounohou

A post shared by kristina farkasova (@kristina.farkasova) on

Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.