Nie nadarmo sa hovorí, že oči sú zrkadlom do duše. Naše oči totiž dokážu vypovedať skutočne veľa o tom, aké máme vlastnosti a ako pristupujeme k životu. 

Je jedno, či máte modré, hnedé, zelené alebo čierne oči, každý typ charakterizujú odlišné povahové vlastnosti. Vystihuje nasledovné aj vás?

Modré oči

Ženy s modrými očami sú najúprimnejšie, ale taktiež aj veľmi sentimentálne, inteligentné a robia ušľachtilé veci. Občas sú dosť náladové, no vo všeobecnosti majú jasnú a veselú povahu. Tieto ženy majú veľkú výdrž a milujú pohyb a fitness.

Hnedé oči

Dámy s hnedými očami sú milé, lojálne, seriózne, a zároveň praktické. Rady nadväzujú nové kontakty a spoznávajú zaujímavých ľudí. Často nachádzajú svoju spriaznenú dušu, ktorá zohráva v ich živote špeciálne miesto. Veľmi rady sa usmievajú a úsmev rozdávajú aj všade navôkol. O ženách s hnedými očami sa hovorí, že sa bozkávajú najlepšie zo všetkých. Sú taktiež verné a sebestačné.

Zelené oči

Ak máte zelené oči, patríte k ženám, ktoré sú veľmi inteligentné, no často sú nepredvídateľné. Sú trpezlivé, dobre sa ovládajú a len pomaly sa dokážu nahnevať. Sú kreatívne a dokážu pracovať aj v náročných podmienkach. Vo všeobecnosti sú atraktívne, vášnivé a zotrvávajú v dlhodobých vzťahoch. Tieto ženy majú rady slobodu a hovorí sa o nich, že sú najšťastnejšie.

Orieškovohnedé oči

Ženy, ktoré majú orieškovohnedé oči, milujú dobrodružstvá a často riskujú. Sú odhodlané, inovatívne a v ich blízkosti sa určite nemôžete nudiť. Sú to hlboké mysliteľky, poznajú svoje hranice, sú zodpovedné, no niekedy dokážu byť veľmi sebecké. Ženy s takýmito očami najodvážnejšie zo všetkých.

Šedé oči

Dámy so šedými očami sú tiché a neisté. Sú však odvážne, no zároveň majú rady svoj komfort a sú tvrdohlavé. Často sú sebecké a čakajú na príležitosti, ktoré sú im ponúknuté.

Fialkové oči

Ženy s fialkovými očami sú kreatívne a nápadité. Sú plné sebaúcty, majú veľkú charizmu, a taktiež sú často perfekcionistky.

Čierne oči

Ženy s čiernymi očami sa dokážu veľmi ľahko rozhnevať, pretože majú horúcu krv. Milujú dobrodružstvo a nebezpečenstvo je ich druhé meno. Tieto ženy sú kreatívne, nápadité, no zároveň aj veľmi tajomné. U iných ľudí vzbudzujú rešpekt, sú náročné a hrdé. Majú veľmi dynamickú povahu.

Zdroj/Foto: themindsjournal.com