Ktorá z vás by nepoznala slávny teenagerský muzikál High School Musical? Tanečný film z roku 2006, v ktorom zahviezdili Zac Efron, Vanessa Hudgens, Corbin Bleu či Ashley Tisdale, si získal srdcia miliónov divákov po celom svete. Teraz však musíme priniesť ženským fanúšičkam tejto trilógie smutnú správu – fešák Corbin Bleu sa oženil!

Corbin Bleu je 27-ročný americký herec, ktorý si divákov High School Musical získal svojou postavou Chada Denforta. Tento fešák, ktorý sa okrem herectva venuje aj tancu, spevu a modelingu, sa v sobotu 23. júla v Santa Barbare oženil. Jeho vyvolenou sa stala kanadská herečka Sasha Clements, ktorá učinkuje najmä v seriáloch, ale zahrala si aj vo filmoch Snehová kráľovná či Degrassi: Don’t Look Back. Krásny pár, no nie? :)

Corbin Bleu: Vtedy a teraz

Corbin Bleu svadba

Corbin Bleu a Sasha Clements

Just being a helpful sous 😏

A post shared by Sasha Clements (@sashclements) on

 

We ❤️ Disney

A post shared by Sasha Clements (@sashclements) on

 

👦🏾👩🏽❤️

A post shared by Sasha Clements (@sashclements) on

Foto: Instagram.com, entertainmentwallpaper.com, Tumblr.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)