Známa instagramová kráľovná má na svojich sociálnych sieťach už niečo vyše 700 tisíc sledovateľov, ktorým neunikne akýkoľvek detail, vymykajúci sa z bežného príspevku Zuzany Plačkovej. Hnedovlasá kráska sa na jednej z najnovších fotografií ukázala v tvarovacej spodnej bielizni, čo okamžite vyvolalo u fanúšikov rôzne dohady. 

Skúsená podnikateľka Zuzana Plačková na instagramovom profile odpromovala jeden zo svojich najnovších produktov, ktorým je dámska tvarovacia bielizeň. Na snímke sa do kvalitného talianského výrobku sama obliekla, čo u mnohých vyvolalo dojem, že sa potetovaná kráska snaží niečo skryť. ,,Áno aj to bude,“ reagovala brunetka z Čadce na margo komentárov ohľadom toho, že vyzerá ako tehuľka.

,,Bože, mňa z tých vašich komentárov raz j***e! Zuza dáva každý deň videá a na stories jasne vidieť, že tehotná nie je. A vy stále budete podpichovať ako také teľatá. Však už choďte upratovať, lebo budete mať na Vianoce pavúčiky kade tade,“ uviedla pod príspevkom so spodnou bielizňou pozorná fanúšička, ktorej sa dokonca od hviezdy sociálnych sietí dostalo odpovede. ,,Moje tehotenstvo je viac očakávané, ako si viete ktokoľvek predstaviť,“ s vtipom napísala Zuzana.

FOTO ZUZANY V TVAROVACEJ BIELIZNI NÁJDETE TU<<<

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova