Speváčka a herečka Jennifer Lopez sa na výslní nachádza už viac ako tridsať rokov. S neustálou prezentáciou vo svetlách reflektorov je spojená aj dokonalá vizáž, ktorá populárnej módnej ikone rozhodne nechýba. Hviezdna J. Lo však ani s vlastnou prirodzenou podobizňou problém nemá – fanúšikom sa prednedávnom predviedla v úplne nepoznanom svetle!

51-ročná americká hviezda patrí medzi najkrajšie ženy planéty a aj napriek zrelšiemu veku si stále udržuje mladistvý výzor a parádne vypracovanú postavu. Tú predviedla minulý rok v provokatívnom filme „Hustlers“, kvôli ktorému sa dokonca len v priebehu dvoch mesiacov narýchlo naučila náročnú tanečnú disciplínu zvanú Pole dance.

jennifer lopez

Štíhle a vymakané krivky nie sú jediné, čím sa môže dvojnásobná mamina popýšiť. Jennifer Lopez totiž dostala do vienku dar menom prirodzená krása, za aký by nejedna žienka dala čokoľvek. Môcť len tak vyjsť na ulicu bez potreby použiť aspoň malú vrstvu líčidiel je snom každej dámy, no svetoznáma speváčka sa promenádovania bez štipky mejkapu určite báť nemusí.

Keď J. Lo uverejnila snímku s absolútne neupravenou tvárou, zožala obrovskú chválu. Tisíce ľudí sa totiž zhodujú v tom, že kráska síce pôsobí úplne inak, než sme na ňu z nablýskaných plagátov a televíznych obrazoviek zvyknutí, avšak prirodzený šarm a určitá krehkosť z nej priam sálajú – veď sa presvedčte na vlastné oči!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

jennifer lopez bez mejkap

Zdroj|Foto: Instagram/jlo