Speváčka Celeste Buckingham sa stala jednou z mála finalistiek talentovej šou Superstar, ktorej sa síce vyhrať nepodarilo, no na hudobnej scéne i tak úspešne prerazila. Napriek silnej fanúšikovskej základni a viacerým úspechom sa však na istú dobu stiahla do ústrania. Teraz verejnosti po dlhšej odmlke posiela jasný odkaz! 

26-ročná kučeravá brunetka sa pred viac ako rokom presťahovala na exotický ostrov Madeira, kde sa po priznaní k psychickým ťažkostiam pokúsila znovu načerpať stratené sily. To sa jej zjavne podarilo, keďže Celeste dnes žiari viac než kedykoľvek predtým.

buckingham celeste

Obľúbená interpretka so zahraničnými koreňmi v minulosti otvorene prehovorila o anorexii či nízkom sebavedomí, svoje problémy napokon vyriešila „útekom“ na odľahlý ostrov. Zamýšľané ciele boli v čarokrásnom prostredí očividne naplnené, nakoľko sa Celeste ku koncu tohto týždňa podelila s priaznivcami o skvelú novinku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,FEEL… New music video coming soon… Nový klip už čoskoro,“ mladá hudobníčka naznačila, že už v týchto chvíľach pracuje po takmer dvojročnej pauze na prípravách nového videoklipu. Táto správa potešila množstvo fanúšikov, zanechávajúcich tmavovláske slová podpory i radosti z jej blížiaceho sa návratu na slovenskú hudobnú scénu.

Zdroj|Foto: Instagram/Celbuckingham