Bývalá ,,Posh Spice” a súčasná módna ikona Victoria Beckham je snáď jedinou celebritou sveta, ktorá si drží dramatickejší výraz tváre než ruskí monarchovia. Z času na čas sa však aj táto ľadová kráľovná nadchne pre isté situácie, ktoré jej v spoločnosti vyvolajú úsmev na tvári.

Je tomu len zopár hodín, čo Victoria Beckham predstavila v New Yorku svoju novú kolekciu Jeseň/Zima 2018, no viac ako modely fanúšikov zaujali videá, ktoré brunetka postupne pridávala na sociálne siete. Spokojná návrhárka mala na prehliadke celú svoju rodinku okrem najstaršieho syna, ktorý momentálne oslavuje 21. narodeniny svojej priateľky Chloe Moretz v Los Angeles. Hviezda večera pôsobila počas celej ceremónie mimoriadne uvoľnene a pozor, dokonca rozdávala úsmevy na všetky strany! Áno, tiež sme z toho v šoku, no musíme povedať, že usmievavú Beckhamku doslova milujeme! A ten jej ležérne rozcuchaný vrkoč a lá ,,veď sa dnes nič nedeje” tiež!

Zdroj: Instagram, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)