Každý, kto aspoň z času na čas sleduje šou Jamesa Cordena vie, že sympatického a zároveň trefne vtipného moderátora milujú takmer všetky svetové celebrity. Či už dostal do svojho auta Justina Biebera, Selenu Gomez, Adele, JLo, Red Hot Chilli Peppers alebo dokonca Michelle Obama, všetci si s ním zaspievali nesmrteľné hity, prípadne vyviedli nejaké šialenosti. Tentokrát sa mu však na žiadosť mnohých fanúšikov konečne podarilo zlomiť princeznú popmusic a pozvanie do šou prijala Britney Spears!

Ooooo, áno, je to tu, baby! Už pred niekoľkými týždňami avizoval anglický moderátor James Corden, že si do jeho auta v šou ,,Carpool karaoke” sadne princezná popu Britney Spears, avšak až do tohto momentu neboli dostupné žiadne bližšie informácie. Dvojica nechala fanúšikov v napätí takmer celý mesiac, avšak stálo to skutočne za to. Krásna, no viditeľne chirurgicky upravená speváčka odspievala s moderátorom svoje najväčšie hity, medzi ktorými nechýbali ani ,,Baby One More Time”, ,,Toxic” či ,,Oooops I Did It Again”. Toto jednoducho musíte vidieť! :)

Foto/Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)