Choroba si nevyberá. To, že ste slávna, obľúbená a na účte máte milióny vás nezachráni. Veľmi nepríjemným obdobím si práve teraz prechádza aj obľúbená tínedžerská hviezdička Selena Gomez. 

Najsledovanejšia hviezda súčasnosti, tvár značky Louis Vuitton a Coca Cola, bojovníčka proti nenávisti a jediná celebrita, ktorá má na svojich fotkách viac ako 5 miliónov lajkov. Reč je o Selene Gomez, ktorá to však v posledných mesiacoch nemá práve najľahšie.

Pred pár týždňami vystrašila fanúšikov s informáciou, že jej zdravotný stav sa zhoršuje a európsku časť svojho “Revival Turné” musí zrušiť. Aby ste boli v obraze – Gomez trpí vzácnou chorobou zvanou lupus. Ide o celoživotné ochorenie, pri ktorom imunitný systém nebojuje proti cudzorodým látkam, ale začne tvoriť látky namierené na ničenie vlastných tkanív. Jedným z vedľajších účinkov sú depresie, stavy úzkosti a záchvaty paniky. A presne s tým má nedávna Disney hviezda najväčšie problémy.

Podľa zdroja magazínu “Radar Online” sa jej stav oveľa zhoršil. S fanúšikmi komunikuje menej a bola umiestnená do liečebného centra, kde pobudne minimálne 60 dní. Zdroj nepotvrdil meno ústavu, avšak jasne zdôraznil, že nie je hospitalizovaná pre drogovú závislosť alebo niečo podobné. Psychické problémy spojené s jej diagnózou nie sú neobvyklé, no vyžadujú si zvýšenú starostlivosť. Fanúšikovia ale svojho miláčika aj naďalej podporujú, denne jej nechávajú tisícky odkazov a povzbudzujúcich komentárov. Snáď sa dá Selena čoskoro dokopy a v rámci jej turné ju uvidíme možno aj na Slovensku.

Foto: Instagram, Twitter | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)