Obľúbená česká speváčka Lucie Vondráčková momentálne neprežíva práve najšťastnejšie obdobie. Po minuloročnom ohlásení absolútne nečakaného rozvodu s hokejistom Tomášom Plekancom a následnej novinke o tehotenstve jeho novej partnerky sa známa hviezda na istý čas trochu stiahla do ústrania. Najnovšie ale Lucka priaznivcov prekvapila neskutočne podarenými zábermi!

Populárna speváčka a herečka v jednej osobe si za posledné mesiace vytrpela viac než dosť, nakoľko okrem mimoriadne nepríjemných rozvodových ťahaníc s bývalým manželom musela riešiť aj problémy so striedavou starostlivosťou o dve maloleté deti.

Vondráčková

Prednedávnom dokonca vyšla na povrch totálne šokujúca správa o údajnom radostnom očakávaní slávnej tenistky Lucie Šafářovej, ktorá v srdci úspešného športovca nahradila Luckine miesto. Veľké prekvapenie si ale pre verejnosť pripravila aj krehká speváčka – tá sa totiž na sociálnej sieti ukázala v nádhernej svadobnej róbe.

,,Svadba… filmová… už čoskoro,“ Vondráčková tajomne naznačila zrejme pripravovanú filmovú novinku, kde si zahrá očarujúcu nevestu. Hoci sa jedná len o zábery z natáčania romantickej scénky, pri pohľade na Lucku v svadobných šatách sa fanúšikovia takmer nezmohli na slová.

Vondráčková

,,Vy ste vždy taká krásna,“ žasla jedna z obdivovateliek, ktorej názor podporilo mnoho ďalších ľudí, pričom plavovlásku prostredníctvom komentárov podporili väčšinou srdiečkami či zamilovanými smajlíkmi. Emotikony tak podstatu kúzelného okamihu zachytili omnoho výstižnejšie než akékoľvek slová či vyznania.

Vidieť známu umelkyňu po náročnom životnom období znovu v plnej kráse pravdepodobne mnohým priaznivcom vyčarilo spokojný úsmev na tvári. Treba uznať, že dvojnásobnej mamine to v bielom neskutočne pristane!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/lucievondrackovaofficial | Foto: Instagram/lucievondrackovaofficial, streamable.com