TOP modelka Andrea Verešová už celé roky neprestáva prekvapovať! 38-ročná dvojnásobná mamina by sa mladistvým vzhľadom i dokonalou postavičkou mohla rovnať teenagerkám, čoho si je kráska zjavne aj sama dobre vedomá – najnovšie totiž štíhle krivky predviedla úplne bez šiat.

Bývalá Miss Slovensko sa vo svete modelingu už dlhodobo drží na výslní. Andrea sa tiež podieľa na množstve zaujímavých projektov, napríklad v rámci reklamy či ambasádorovania, kvôli ktorým musí neraz vycestovať ďaleko od domoviny.

Tentokrát však priaznivcom známej tmavovlásky doslova padla sánka, keďže sa módna ikona na sociálnej sieti ukázala úplne nahá. Verešová sa vyzliekla kvôli foteniu do kalendára, kde sa stala atraktívnou tvárou mesiaca jún.

,,Super nádhera, super foto, super telo,” nešetril superlatívmi nadšený fanúšik. ,,Veľmi luxusná fotka,” súhlasne sa pridal ďalší. Očarujúca brunetka tak znovu dokázala, že v predvádzaní zvodných záberov by si len ťažko hľadala konkurenciu. Andreine foto nájdete na konci článku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

instagram

Pikantnú fotku Andrey Verešovej z kalendára si môžete pozrieť —TU–

Zdroj/Foto: Instagram/andreaveresovaofficial