Xénia Gregušová sa z drsnej šou Survivor vrátila na Slovensko vychudnutá na kosť a kožu. Pôvabná blondínka si až doma dopriala, čo si jej vyhladovaný žalúdok žiadal, a tak aj pár kíl pribrala. Avšak fanúšikovia si všimli, že víťazke Farmy 12 sa zväčšilo i niečo iné ako brucho.

Charizmatická tanečníčka a bývalý futbalista mali k sebe blízko už na televíznom gazdovstve. Po skončení relácie sa ich city ešte viac prehĺbili a Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav začali tvoriť pár.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Teraz sa celebritná dvojica rozhodla posunúť svoj vzťah o level vyššie, keď si kúpila vlastný byt v Žiline. Účastníčka Survivor sa s fanúšikmi podelila aj o pár záberov z nového hniezdočka a sledovatelia si okamžite všimli jeden detail.

,,Xenka, nie sú okrem bytíku aj nové prsia? Či sa mi to len zdá? V dobrom to myslím, podľa bieleho tielka,“ opýtala sa zvedavá followerka. ,,To mi píšete viacerí, nie nie sú. Som len pribratá, to preto (ale aspoň nejaké mám). Chápem, že sa vám zdajú veľké, keď ste boli zvyknutí na moju podvyživenú postavu, pri ktorej som nemala absolútne žiadne prsia,“ prezradila Gregušová.

xenia gregusova

Zdroj/Foto: Instagram/xenia_gregusova, markiza.sk,