Na jeseň tomu budú už dva roky, čo na obrazovky televízie Markíza pribudli dramatické príbehy štyroch kolegýň a zároveň kamarátok Heleny, Emy, Jany a Táne. Seriál Sestričky si okamžite získal priazeň tisícich diváčiek, ktoré rozhodne poteší správa o príchode tretej série.

Počas koronakrízy zažil obľúbený seriál Sestričky svoj comeback, avšak iba v podobe repríz prvej série. A hoci pandémia stopla natáčanie viacerých projektov, ten z nemocničného prostredia našťastie stihol nové časti vyprodukovať ešte v roku 2019, a to dokonca v čase, kedy sa pracovalo na tvorbe druhej série.

Sestricky

,,My sme teraz točili druhú a tretiu sériu hneď po sebe, od apríla až do októbra,” prezradil nám jeden zo seriálových lekárov Lacy Jáger v novembri minulého roku, netušiac, kedy sa tretia séria objaví na obrazovkách. Aktuálne sa už ale zdá, že termín je jasný – Markíza avizuje obdobie nasledujúcej jesene!

„Štarty jesenných programov sú podmienené aktuálnou situáciou v krajine v súvislosti s koronakrízou. Ak sa všetky podmienky splnia, tak budeme môcť v jesennej sezóne potvrdiť návrat tretej série úspešného seriálu Sestričky,“ uviedla televízia na prelome mája a júna.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pravda.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial