Unikátne spracovanie filmu Zrodila sa hviezda s Lady Gaga a Bradleym Cooperom vyvolalo za posledné mesiace celosvetový ošiaľ. Okrem oceneného hitu Shallow či dojemného príbehu sa však terčom diskusií stal aj vzájomný vzťah medzi hlavnými hrdinami, pričom po prestížnom odovzdávaní filmových cien sa tieto debaty vyostrili ešte viac.

Uplynulú nedeľu vo svetovom šoubiznise kraľovala jedna z najvýznamnejších udalostí roka. Hoci 91. ročník odovzdávania Oscarov priniesol aj zopár prekvapení v kategórii Film roka či Najlepšia ženská herečka, niektoré veci boli už vopred viac-menej isté. Verejnosť tak dychtivo čakala na moment, kedy si popová diva prevezme prvú sošku v živote za nádhernú filmovú skladu Shallow, čo sa napokon aj stalo.

lady gaga

Pri tejto príležitosti sa odohral asi najčarovnejší moment celého odovzdávania cien – hlavné postavy z romantickej drámy sa na pódiu stretli pri spoločnom dychberúcom duete. Práve počas emotívneho vystúpenia Lady Gaga a Bradleyho Coopera došlo k viacerým okamihom, ktoré zahraničné médiá považujú za jasný dôkaz silnej citovej väzby speváčky k svojmu hereckému kolegovi.

shallow

V závere piesne sa totiž oscarová autorka obľúbenej balady zahľadela Cooperovi do očí spôsobom, akým sa vraj na muža pozerá len úprimne zamilovaná žena. Sociálne siete tak v posledných hodinách zaplavujú snímky a videá, ktoré majú dokazovať tajné city populárnej hudobníčky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Celé video s hlbokým pohľadom do očí

 

Zdroj: Instagram/Entertainmenttonight | Foto: Instagram/Entertainmenttonight, ladygaga, streamable.com