Spoločnosť “Universal Pictures” včera zverejnila oficiálny teaser adaptácie knihy “Päťdesiat odtieňov temnoty” a prisľúbila, že sa konečne dočkáme aj prvého traileru. Kinopremiéra filmu je plánovaná na 10. februára 2017, pripravte teda svoje “medzinožie” na poriadnu dávku erotiky a nespútaného divokého seksu.

Príbeh (na svoj vek) neuveriteľne naivnej Anastasie a pána Greya so zvláštnymi posteľnými chúťkami priviedol pred dvoma rokmi do kín takmer úplne každého od nadržaných pätnástiek cez neukojené tridsiatničky až po zvedavých chlapov, ktorí zrazu zistili, že potreby pre kutilov môžu využiť aj inde. Celkové tržby sa vyšplhali na skoro miliardu dolárov a rovnaký úspech tvorcovia očakávajú aj od pokračovania “Fifty Shades Darker”.

The first poster for #50ShadesDarker has arrived. 🎭 (📷: @fiftyshadesmovie)

A post shared by POPSUGAR Celebrity (@popsugarcelebrity) on

 

Režisérka prvej snímky Sam Taylor-Johnson v marci oznámila, že ďalšie dve plánované pokračovania nenakrúti. Potvrdila tak špekulácie o svojom odchode zo série vychádzajúce zo sporov s E. L. Jamesovou. Režisérskej stoličky sa po novom ujal James Foley. Teraz si už bez zbytočných rečí vychutnajte trailer, ktorý už dnes sľubuje nespútaný zážitok. :)

Foto: Instagram, YouTube | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)