Dominika Cibulková, ktorá ovládla svetové tenisové kurty, si v uplynulých dňoch prevzala ocenenie Tenistka roka. Trofej, s ktorou sa pochválila na sociálnych sieťach, však rozprúdila búrlivé diskusie, nakoľko ocenenie výrazne pripomína poriadne veľkú intímnu pomôcku pre ženy! 3:-)

O tom, že si Dominika Cibulková ocenenie Tenistka roka skutočne zaslúži, nemôže pochybovať žiadny Slovák či športovec. Svetová ,,päťka” si pred pár dňami prevzala toto významné ocenenie, ktoré si však do prstov hneď zobrali mnohí fanúšikovia na sociálnych sieťach. Nakoľko trofej výrazne pripomína poriadne veľkú mužskú pýchu, komentátori na seba nenechali dlho čakať a pod fotkou sa takmer okamžite objavilo množstvo vtipných odkazov:

  • ,,Trofej, ktorá poteší viackrát”
  • ,,Usporiadatelia majú zmysel pre praktičnosť, trofej uspokojí viackrát”

dom

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)