Simona Krainová sa rada venuje športu, pričom na beh nedá dopustiť a vo veku 48 rokov bežne dáva 10-kilometrové trasy. Keď sa však pred pár týždňami blondínka pochválila svojou postavou, skupina jej sledovateľov bola názoru, že by mala v cvičení pribrzdiť. 

Podľa mnohých to česká topmodelka začala preháňať a nazdávajú sa, že si na aktívnom živote vytvorila nezdravú závislosť, čo sa má podľa istých kritikov odrážať aj na jej postave.

,,Možno by to chcelo nabrať nejaké vedomosti u vzdelaných fizioterapeutov o frekvencii aerobného cvičenia a behu. Žena okolo 50-tky by určite nemal behať 10 kilometrov denne,“ obáva sa o energickú krásku jedna z fanúšičiek. ,,Kam sa stratila tá nádherná Simona?“ pýtajú sa obdivovatelia dvojnásobnej mamičky pri príspevku, kde na obdiv vystavila svoje vypracované bruško.

Množstvo negatívne ladených komentárov sa dostalo aj k Simone, ktorá sa na slová internetových kritikov rozhodla zareagovať.

,,Niekto mi nedávno písal, že sa behaním aj tak nedá formovať postava, a že si len ničím kolená, a ak chcem nabrať svalovú hmotu musím posilovať, bla, bla, bla, že v mojom veku to už aj tak nejde. Prosím, nenechajte sa nikdy od svojich cieľov a prianí odradiť partiou mudrlantov, ktorí všade boli a všetko videli,“ píše na Instagrame milovníčka športu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Robte si, čo chcete, a hlavne to robte s radosťou pro seba a nie pre ostatných. Zvoľte si cestu, ktorá bude vyhovovať vám,“ sledovateľom radí Krainová. Celé jej vyjadrenie spolu s názormi ľudí na jej telo nájdete nižšie!

 

Foto/Zdroj: Instagram/simonakrainova