Zuza je proste PANI! Nielenže udáva trendy a dokáže vyťažiť maximum zo všetkého, čoho sa dotkne, ale narážky a „hejty“ svojich sledovateľov zvláda s absolútnym prehľadom a gráciou… Tentokrát sa však do nej pustili ,,fanúšikovia“ kvôli záležitosti, do ktorej ich naozaj nič nie je!

Či sa nám to páči alebo nie, každá z nás je ,,povinná“ platiť svoje zdravotné poistenie, ktoré v prípade ťažkostí ,,zabezpečuje“ zdravotnú starostlivosť. Nepochybujeme, že aj vám je zaiste známa internetová stránka, ktorá zverejňuje zoznam dlžníkov, či už v sociálnej alebo zdravotnej poisťovni. Každým dňom na nej figuruje čoraz viac ľudí, ktorí sa na čiernu listinu dostali buď vlastnou nezodpovednosťou, alebo chybou zamestnávateľa, ktorý zabudol na svoje povinnosti.

Pozorným očiam užívateľov sociálnych sietí tentokrát neunikol fakt, že ani Zuzana Plačková, samozvaná kráľovná Instagramu, nemá pred svojim prahom až tak čisto! Nepekný dlh vo výške štvorciferného čísla, ktorý si dnes vie vygoogliť už aj malé decko, sa stal obrovským tŕňom v oku sledovateľov playmate. Ostré poznámky a kritiku zapríčinila fotka jej novej luxusnej kabelky, ktorá sa pohybuje približne v cene podobnej dlhu, ktorý má vo VšZP.

Ak ste predpokladali, že Zuza si nechá skákať od hejterov po hlave, tentokrát ste na omyle. Ako sa zdá, playmate si blbé komentáre neberie k srdcu a vo svojom instapríbehu posiela „prajným“ fans takýto odkaz:

Nová kabelka Chanel

Zdroj: Instagram, dlznik.zoznam.sk | Foto: Instagram