Kristína Svarinská sa v umeleckom svete pohybuje už neuveriteľných 20 rokov, odkedy si ako 13-ročná zahrala vo filme Dážď padá na naše duše. Fanúšikovia však o jej živote veľký prehľad nemajú. Tomu je koniec!

Mnohí zastávajú teóriu, že pokiaľ nie si na Instagrame, neexistuješ. To sa donedávna viac-menej týkalo aj jednej z najobľúbenejších herečiek súčasnosti, ktorá sa populárnej sociálnej sieti zubami nechtami bránila.

kristina svariinska

Ešte koncom minulého roku hviezda seriálu Sestričky zavítala do relácie Trochu inak s Adelou, kde vysvetlila dôvod svojej ignorácie sociálnych sietí. ,,Lebo si myslím, že veľmi, veľmi, veľmi pokrivili tú realitu toho, ako máme žiť a ako by sme mali vyzerať… ako vlastne celý ten svet funguje,“ prezradila moderátorke Adele Vinczeovej. Počas víkendu však prišla zmena – Kristína Svarinská si založila profil!

Pred nástupom do tanečnej šou Let’s Dance, kde sa bude Kristínka už čoskoro zvŕtať ako súťažiaca, sa kráska rozhodla, že dá spomínanému Instagramu predsa len šancu. ,,Kamoši, its happening… takto vás s láskou vítam v tomto svete nepoznanom. Uvidíme, čo nás tu čaká. Hlavne, nech je to plné lásky a porozumenia. Take care, vidíme sa soon soon,“ znejú brunetkine prvé slová na jej oficiálnom profile.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

kristina svariinska

Zdroj/Foto: Instagram/kristina.svarinska, tvmarkizaofficial