Manželia Vrbovskí sa už takmer dva mesiace tešia zo svojho prvorodeného synčeka Sanela, pričom o radosť, ktorú obaja prežívajú, sa neváhajú podeliť ani s fanúšikmi na Instagrame. Kým ale doposiaľ bola tvárička ich bábätka prísne strážená, včera sa Patrik odhodlal, že ju konečne ukáže svetu!

Koncom júla sa spoločný život Jasminy Alagič a Patrika Vrbovského posunul na vyšší level, a to v momente, ako známa kráska priviedla na svet synčeka, ktorý dostal jedinečné meno Sanel. Od tohto momentu sa úspešná dvojica dostala ešte viac pod drobnohľad verejnosti, čakajúcej, kedy manželia odhalia, ako ich drobček vyzerá.

Hrdý otecko sa po viac ako mesiaci od Sanelovho narodenia rozhodol, že fanúšikom jeho roztomilú tváričku konečne ukáže. Ku krásnej momentke z vane však pripojil aj nádherné slová, ktoré možno mnoho mužov podnieti k zamysleniu.

,,Nezaplatiteľné momenty so synom. Až teraz si uvedomujem, jak musí byť zlé, keď otec má na prvom mieste svoje záujmy miesto rodiny. Nesúdim nikoho, ale byť milujúci/starajúci otec je správne,” Rytmus sa rozcítil pri svojom synovi, ktorý je naozaj na zjedenie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Rytmus

Zdroj/Foto: Instagram/rytmusking, jasmina_alagic