Tak a je to tu! Konečne sme sa dočkali. Svetová ikona Robyn Fenty, známa skôr pod umeleckým menom Rihanna, sa opäť vracia na módne výslnie vďaka avizovanej novinke. Stačilo pár minút a jej nový trend vyvolal doslova ošiaľ po celom svete!

Rihanna má na svojom konte okrem desiatok svetových hitov aj vlastnú luxusnú značku, ktorej sa za posledné roky venuje zrejme omnoho viac než hudobnej kariére. Tmavá kráska sa síce dočasne stiahla do úzadia, avšak jej návrat k módnemu priemyslu vyrazil mnohým fanúšikom dych.

Barbadoská speváčka sa totiž len pár týždňov od letnej sezóny postarala o nový trendy kúsok z jej vlastnej dielne. Kolekcia s názvom Savage X Fenty sa nesie v zlatom štýle plnom lesku, čím chcela temperamentná diva podčiarknuť krásu ženského tela.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jedná sa pritom najmä o luxusné plavky pohodlného materiálu, pohybujúce sa v cene okolo 50 EUR a vyššie. V Rihanninej dielni nechýbajú ani zvodné kúsky pre ženy v podobe spodnej bielizne, ktoré nafotila na svoju sociálnu sieť. Tam v priebehu 1 dňa získala viac ako 3 MILIÓNY like-ov od fanúšikov z celého sveta, čomu hovoríme trefa do čierneho! Nájdete ich >>>TU<<<.

Foto: Instagram/SavageXfenty, Twitter