S blížiacim sa návratom obľúbeného rodinného programu sa už nejeden divák modro-žltej televízie nachádza v napätom očakávaní, čo zaujímavého štvrtá séria Oteckov prinesie. Tesne pred štartom nových príbehov musí ale seriál čeliť problémom, nad akými možno budete len neveriacky krútiť hlavou.

Milované markizácke hviezdy sa už začiatkom septembra vracajú na obrazovky, pričom čerstvé upútavky sľubujú poriadnu dávku veselých scénok i zamotaných osudov. Známe tváre sme však mimo televízneho kanála mohli pravidelne sledovať aj na sociálnych sieťach, kde si získali priazeň tisícov nadšených divákov.

Oteckovia

Ku koncu letných prázdnin ale obrovské množstvo fanúšikov ostalo v nemilom šoku, keď sa po obľúbenej instagramovej stránke s viac ako stotisíc sledovateľmi odrazu zľahla zem. Účet s názvom “Oteckovia” sa z virtuálneho sveta z ničoho nič vytratil, pričom zmizli všetky krásne fotografie hercov spolu s popismi seriálových scén. Čo sa vlastne stalo?

Keďže sa o osud stránky zaujímal veľký počet ľudí, na bizarnú situáciu zareagovala samotná Markíza. ,,Mnohí ste sa nás pýtali, čo sa stalo s instagramovým účtom seriálu Oteckovia. Žiaľ, s najväčšou pravdepodobnosťou sme sa stali obeťou hackerského útoku, následkom ktorého bola fanpage znefunkčnená,” priznali pracovníci stanice dodávajúc, že televízia robí všetko preto, aby bola stránka opäť čo najskôr obnovená.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Oteckovia

Markíza Instagram

Zdroj: Instagram/Tvmarkizaofficial | Foto: Instagram/Tvmarkizaofficial, Facebook/Oteckovia