Mnohí fanúšikovia legendárnej skupiny Nirvana sa i 22 rokov od úmrtia speváka a lídra Kurta Cobaina domnievajú, že jeho smrť bola zinscenována. Tsunami vlnu o tejto prekvapujúcej správe priniesla nahrávka z venezuelskej televízie.

Nahrávka z televízie, na ktorej vystúpil v imitačnom programe s legendárnou piesňou Come as you are Ramiro Saavedra, vyvolala rôzne konšpiračné teórie o tom, že Kurt skutočne žije. Keď sa do piesne započúvate, Ramirov hlas je na vlas rovnaký s Kurtovým. Skutočne infarktový stav však priviedla i správa publikovaná na oficiálnej Facebookovej stránke Nirvany, kde bolo jasne napísane, že Kurt žije!

image

V texte postu je napísane: “Je to pravda, Kurt je živý. Potreboval čas, aby sa naučil hrať na gitaru ako pravák, pretože zohnať gitaru pre ľaváka nie je jednoduché. Sme veľmi radi, že ho máme späť a odpusťme mu všetok ten zármutok, ktorý vyvolal v našich srdciach.”

Tak, čo myslite? Žije, či nie?

To, či Kurt Cobain žije alebo nie, je otázne. Jedno je však isté, Ramiro Saavedra to nie je!

Foto/Video: Facebook, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.