Americká herečka Jennifer Aniston si počas svojho účinkovania v kultovom seriáli ,,Priatelia“ získala srdcia mnohých divákov a stala sa tak miláčikom amerických rodín. Postava Rachel Green jej priniesla neuveriteľný úspech a po desiatich rokoch účinkovania v tomto sitcome bolo pre ňu naozaj ťažké povedať zbohom.

Jej kariéra po seriáli Priatelia veľmi rýchlo napredovala a herečka odvtedy natočila už množstvo filmov. Jennifer je známa najmä vďaka romantickým komédiám, pre ktoré je ako stvorená. Odkedy ju fanúšikovia videli na obrazovkách ako televíznu herečku ubehlo už neuveriteľných 13 rokov a snom mnohých bolo práve to, aby sa Jen do seriálu opäť vrátila.

Ich sen sa čoskoro splní, pretože Jennifer sa po prvýkrát od roku 2004, kedy bola odvysielaná posledná časť Priateľov, opäť vráti na televízne obrazovky. Názov seriálu ešte nie je známy, avšak po jej boku sa má objaviť aj hollywoodska herečka Reese Witherspoon, ktorá si v Priateľoch zahrala práve sestru kultovej Rachel! Už teraz sa nevieme dočkať! :)

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston a Justin Theroux

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston a Reese Witherspoon

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer AnistonJennifer Aniston

Zdroj: variety.com | Foto: Twitter