Speváčka Tina sa aktuálne môže tešiť z dvoch krásnych detí. Po tom, čo ukončila hudobnú kariéru, sa začala venovať zakladaniu nového školského zariadenia, kde by chcela uplatniť svoje znalosti z výchovy 6-ročného syna Lea a 4-ročnej dcérky Tie Lilianny.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Martine Kmeťovej (35) pred dlhším časom diagnostikovali zákernú chorobu sklerózu multiplex. Po stanovení liečby sa však úspešná speváčka odhodlala neprijímať žiadne lieky a voči svojej diagnóze zabojovala duchovnou cestou.

Práve to zarazilo fanúšikov natoľko, že sa Tinu rozhodli atakovať otázkami o jej duševnom rozvoji. „Ja myslím, že so slušným potencionálom zblázniť sa, som sa už narodila,” reagovala bývalá RnB ikona a následne priznala aj skutočný dôvod, ktorý jej v živote otvoril oči.

Toto je počiatok akcelerácie toho šialenstva. Budíček v bruchu,” dodala k fotografii, kde ju môžeme vidieť s tehotenským bruškom v čase, keď čakala svoje prvé dieťatko – syna Lea. Tento historický záber však potešil fanúšikov natoľko, že si ním hudobná diva v priebehu pár minút okamžite vyslúžila stovky “lajkov”.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/TinaSlovakia, Pixabay.com, Twitter