Dnes je tomu presne týždeň, čo sa Meghan Markle stala po prvýkrát mamičkou. Avšak sedem dní stačilo malému Archiemu bohate na to, aby sa z neho okamžite stala ostro sledovaná hviezda. O jeho záber sa dokonca na Deň matiek s fanúšikmi podelila aj samotná Meghan!

Kým svetové médiá a verejnosť ako taká neustále prichádzajú s novými klebetami ohľadom princa Harryho, jeho manželky Meghan a ich spoločného synčeka Archieho, vyzerá to tak, že rodinka si za dverami kráľovského príbytku vychutnáva prvé spoločné rodinné okamihy.

Pri príležitosti včerajšieho Medzinárodného dňa matiek precitla aj bývalá herečka, ktorá sa už týždeň môže taktiež pýšiť titulom MAMA. 37-ročná vojvodkyňa tak všetkých fanúšikov poriadne prekvapila, keď po prvýkrát zverejnila súkromnú momentku s malým drobčekom. Zábery páru s dieťatkom v náručí, ktoré doposiaľ obletovali svet, boli totiž len kráľovskou “povinnou jazdou” pre médiá.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Vzdávame dnes hold všetkým mamám – minulým, prítomným, budúcim i tým, ktoré sme stratili, ale nikdy na nich nezabudneme. Vážime si a oslavujeme každú jednu z vás,” Meghan prostredníctvom krásnych slov a snímky s Archieho rozkošnými nožičkami vzdala rešpekt nielen mamičkám, ale i ženám, ktoré sa nimi ešte iba stanú. Jej príspevok spôsobil na Instagrame doslova šialenstvo – za pár hodín si od ľudí vyslúžil takmer 2 milióny lajkov a tisíce komentárov!

Zdroj/Foto: Instagram/sussexroyal, theroyalfamily, YouTube,