Fanúšikovia známej dvojice si konečne prišli na svoje! Slovenská speváčka Martina Kmeťová alias Tina totiž spolu so svojím manželom Michaelom Kmeťom alias Separom avizovali príchod skvelej novinky!

Hoci sa slovenská RnB diva, známa pod pseudonymom Tina, svoju spevácku kariéru rozhodla ukončiť, do hudobného priemyslu stále patrí najmä vďaka manželovi a jednému z najúspešnejších raperov našej scény. Nedávno dokonca kráska avizovala, že sa na Separovom koncerte počas festivalu Hip Hop Žije objaví aj s jej malými deťmi.

To však vôbec nie je všetko. Populárna dvojica sa totiž po dlhšom čase rozhodla potešiť fanúšikov skvelou novinkou. „Ohlasujeme novú kolekciu s názvom “PASTEL FRESH”,” prezradila v príspevku na sociálnej sieti, kde svetlo sveta uzreli i prvé kúsky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Tinu a Separa tak môžeme vidieť v novopečených farebných mikinách vhodných na jar či leto, pričom nechýbajú ani krátke nohavice pre mužov. „Tá kombinácia je absolútne perfektná,” jasajú nadšení fanúšikovia. Musíme uznať, že im to skutočne pristane a tieto exkluzívne kúsky si budete môcť zakúpiť už od konca tohto mesiaca.

Tina a Separ predstavujú novú kolekciu

Páči sa vám nová kolekcia #PastelFresh ?

Loading ... Loading ...

Foto: Instagram/TinaSlovakia, PiratArmy.Official, Separ_DMS, YouTube