Celebritná vizážistka Lucia Sládečková strávila posledné štyri roky bez partnera, v dôsledku čoho takmer úplne zanevrela na vzťahy. Slobodná mamina rozkošnej dcérky Lýdie tak bola na výchovu dievčatka celkom sama, no s pomocou ochotnej rodiny sa jej všetky prekážky osudu darí prekonávať. Najnovšie však Lucid poriadne zaskočila verejnosť, keď sa podelila o obrovskú novinu!

Hoci si pri pohľade na večne vysmiatu plavovlásku mnohí hovoria, že sa v kariérnej ani súkromnej oblasti nemá na čo sťažovať, k naplneniu dokonalej idylky jej predsa len niečo chýbalo.

Lucid dcéra

Nadaná make-up artistka sa od zbožňovanej dcérky takmer nepohne, no po jej boku sa už dlhodobo žiaden muž nenachádza. Obrovský zlom nastal len nedávno, kedy sa obľúbená jojkárka z “Nákupných maniačok” rozhodla pre dôležitý krok. ,,Na Silvestra o pol noci som vyhlásila, že si nájdem partnera. Je február… a po 4 rokoch si niekoho púšťam do súkromia,” blondínka si pre priaznivcov pripravila parádne prekvapenie.

Lucid žiari šťastím

Kráska po dlhom období prechádza zo statusu “single” na status “zadaná”, pričom nového fešáka už dokonca stihla zoznámiť i s roztomilou ratolesťou. ,,Pár ľudí na ulici nás už videlo a priam sa otáčali – viete, aký mám názor na vzťahy. Síce máme skúšobnú dobu, ale baví nás to spolu. PS: Väčšieho chlapa som už nenašla,” čerstvo zaláskovaná vizážistka opisuje opatrné začiatky známosti s mužom, ktorý pôsobí ako obrovský sympaťák a pohoďák.

Krásna trojica spolu vyzerá naozaj veľmi šťastne a zohrane, čo potešilo desiatky nadšených obdivovateľov, ktorí Lucku zahrnuli množstvom úprimných gratulácií. My sa tiež pripájame a všetkým trom prajeme veeeľa lásky!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Lucid priatel

lucid instagram

Zdroj|Foto: Instagram/lucidstyle_official