V priebehu uplynulého roka vystriedala Jasmina Alagič hneď niekoľko účesov. Kratší strih si nechala predĺžiť na dlhánsku hrivu, tú si pár mesiacov nato dala ostrihať a zosvetliť, pričom o nejakú dobu neskôr sme ju už opäť mohli vídať ako dlhovlásku. Ako je na tom Jasmina teraz?

Začiatkom júna prešla manželka rapera Rytmusa asi najradikálnejšou premenou, kedy dala zbohom svojim dlhým hnedým vlasom. Príčesky tak nahradil účes zvaný bob, ktorý si navyše Jasmina nechala poriadne zosvetliť. Netrvalo ale dlho a po pár mesiacoch sa mamička takmer 4-mesačného Sanela opäť pýšila veľkým három.

Prednedávnom sa ale ukázalo, že krásna moderátorka znova zatúžila po zmene, avšak ani sama zrejme presne nevedela po akej. Aj preto sa priklonila k možnosti poradiť sa so svojimi fanúšikmi, ktorým dala jasný výber – dlhé alebo krátke.

Hlas ľudu rozhodol, že sa Jasmina vrátila k looku, ktorým koncom jari spôsobila ošiaľ. Jej hlavu tak opäť zdobí svetlý dlhý bob, čím u obdivovateľov zbiera jednu poklonu za druhou. Známa influencerka teda spolu s jej dvorným kaderníkom Jankom Molnárom trafili priamo do čierneho – z pani Vrbovskej je brutálna samica!

Foto: Instagram/jasmina_alagic, jankomolnarofficial,