Od veľkolepého finále speváckej šou The Voice Česko Slovensko ubehlo len niekoľko týždňov, no niektorí účinkujúci už o sebe dávajú vedieť. Medzi prvými sa blysla sympatická brunetka Terézia Čikoš, ktorá bola veľkou favoritkou súťaže. Raketový vzostup mladej kočky dokonca podporila samotná Jana Kirschner – Teri bojovala o výhru práve v jej tíme.

Napriek tomu, že sa talentovaná hviezdička pôvodne túžila ocitnúť v tíme Vojta Dyka, napokon sa rozhodla pre Janu Kirschner, ktorá jej ešte počas trvania šou prisľúbila pomoc pri rozbiehaní vysnenej kariéry.

Terezia Čikoš

Slovenská hudobná stálica slovo dodržala a pre mladú speváčku zložila chytľavú skladbu, ktorej žáner sa pohybuje niekde medzi jazzom a popom. Hoci v texte i melódii môžu dlhoroční priaznivci Jany Kirschner zachytiť jej nenapodobiteľnú stopu, speváčka z The Voice do projektu vnáša i vlastný nádych.

Jemné tanečné rytmy sú doladené príbehom o stratenej láske a priam éterickým videoklipom, kde sa tmavovláska predviedla ako hotová diva. Novú skladbu s názvom Letná si v priebehu pár dní stihli pozrieť už tisíce fanúšikov, ktorí obidvom kráskam zanechali veľmi pozitívne odozvy.

Teri Čikoš – Letná

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

youtube

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/Tericikos