Harry Potter si získal srdcia mnohých mužov, žien, starých aj mladých po celom svete. So zatajeným dychom sme sledovali jeho večný boj s Lordom Voldemortom, ktorý napokon zomrel. Koľká to bola radosť, keď po ukončení ságy predsa len vyšla ďalšia kniha, filmy nabrali aj divadelný charakter či nakrútili film o Fantastických zveroch? Dámy, máme pre vás výbornú správu, ktorá zaiste poteší všetkých fanúšikov ságy o sympatickom čarodejníkovi. Tvorcovia totiž chystajú ďalší film z čarodejníckeho sveta!

Tentokrát pôjde o zobrazenie života Harryho najväčšieho nepriateľa – ,,Veď viete koho“. :) Za snímkou o Lordovi Voldemortovi stojí Fresh Scream, produkčný tím z Talianska. Tí sa na základe útržkov z kníh rozhodli nakrútiť o Voldemortovom živote film. Cez víkend pustili von prvý trailer a teraz sa na základe crowdfundingu snažia získať peňažné prostriedky. V úlohe Toma Riddla uvidíme Stefana Rossiho a jeho temnú časť, Lorda Voldemorta, si zahrá Davide Ellena.

Stefano Rossi

Davide Ellena

“Voldemort — Origins of the Heir je neziskový film, inšpirovaný svetom Harryho Pottera. Nápad sa zrodil pri opätovnom čítaní šiestej časti ságy – Harry Potter a polovičný princ. Zaujímalo nás, ako sa Tom Riddle stal Voldemortom? Čo sa udialo počas tých rokov a čo sa v skutočnosti stalo na Rokfortskej strednej škole čarodejníckej, keď sa vrátil? V knihe je zopár náznakov, ktoré sa nedostali do filmu, no je tam aj veľa nevypovedaného. Toto je teória, ktorú chceme vyrozprávať – vzostup Temného Lorda pred príchodom Harryho Potter.”

Zdroj: moviepilot.com, Youtube | Foto: Instagram, Tryangle, WallpaperSafari.com