Príbeh Eda Sheerana pripomína tú najkrajšiu rozprávku. Z nenápadného mladíka sa vďaka zlatu v hrdle ako mávnutím čarovného prútika stal doposiaľ zrejme najúspešnejší účastník speváckej súťaže, ktorého dnes pozná celý svet. Hudobník našiel šťastie aj v súkromnom živote, no pred pár hodinami ohlásil náhly koniec!

Sympatický ryšavec má na konte niekoľko chytľavých hitov, ktoré sa pravidelne ocitajú na čele svetových rebríčkov. Hoci by sa zdalo, že je preňho kariéra všetkým, nie je to tak. Srdiečko speváka ťahá úplne inde a práve to je dôvod, prečo sa odrazu rozhodol s vystupovaním seknúť.

Ed Sheeran

Obľúbený Ed Sheeran má v týchto dňoch za sebou úspešné celosvetové turné, v závere ktorého ale prišiel veľký šok. Muzikant totiž verejnosti oznámil, že sa na nasledujúce roky stiahne do ústrania, a to len preto, aby sa mohol venovať manželke Cherry.

Spevák si túži dopriať niekoľkoročnú prestávku, aby si s drahou polovičkou mohol užívať láskyplný život a postupne založiť vytúženú rodinu. Z toho dôvodu nateraz odsúva koncerty na vedľajšiu koľaj a fanúšikovia ho na pódiu zrejme dlhší čas neuvidia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ed Sheeran

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto: Instagram/Edsheeran