Farmu 12 síce nevyhrala, no zaradila sa k najvýraznejším osobnostiam posledného ročníka obľúbenej reality šou. Reč je o Rebeke Hlavatej, ktorej život sleduje na Instagrame takmer 70 tisíc ľudí. Tých zaujíma nielen kráskin vzťah s Heňom alebo jej rozkošný psík Tyra – fanúšikovia kladú Rebi otázky často aj ohľaodm jej tela.

Každému pozornému divákovi Farmy nemohlo ujsť, že sa Rebeka pýši naozaj peknou postavou. Kým k veľkým prsiam jej dopomohol plastický chirurg, ploché bruško a oblý zadoček sú už výsledkom jej vlastnej driny. Viacerí priaznivci ale chceli vidieť, aké mala exfarmárka pozadie predtým, než začala aktívne cvičiť pod dohľadom trénera.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Napriek tomu, že láska Heňa Kuľka uviedla, že žiadnu fotku nemá, nakoľko si plochý zadok nefotila, jednu snímku z marca minulého roku napokon predsa len našla. Aby fanúšikovia mohli vidieť rozdiel, Rebi pripojila aj záber svojej figúry spred niekoľkých týždňov. Avšak aktuálne je už vraj jej zadoček o niečo menší, keďže fitkám opatrenia neprajú. ,,Ale ešte neodišiel úplne,” s vtipom dodala influencerka.

Rebin zadok pred a po cvičení >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/rebihlavata