Internetom sa začala šíriť šokujúca informácia o tom, že kanadská speváčka Avril Lavigne je mŕtva. Avšak zomrieť už mala v roku 2003, a tak známe hity ako “Nobody’s Home”, “My Happy Ending” či “Girlfriend” vraj naspievala jej dvojníčka.

Populárna speváčka Avril Lavigne včera oslávila 32 rokov. Na Instagrame sa stihla pochváliť aj krásnou narodeninovou tortou. Podľa autorov najnovšej konšpiračnej teórie, ktorá sa zaoberá jej osobou, by ale na fotke nemala byť ona. Konšpirátori totiž tvrdia, že Avril je mŕtva od roku 2003, a všetko, čo od tohto roku vyšlo pod jej menom, má už na svedomí Melissa Vandella.

 

Pod Avrilinu smrť sa mala podpísať strata jej starého otca. Nakoľko Avril jeho odchod do neba znášala veľmi ťažko, do čoho sa pridali aj drogy a sláva, kanadská speváčka si siahla na život. No a keďže Avrilka nahrávacej spoločnosti priniesla debutovým albumom Let Go dosť slušné peniažky, jej absenciu na hudobnej scéne nemohli nechať len tak a speváčku sa rozhodli nahradiť už spomínanou Melissou. To by mal byť aj dôvod, prečo punkrockerka vyzerá, akoby vôbec nestarla. Dvojníčka je totiž o dosť mladšia.

avril1

Ďalším dôkazom toho, že je Avril mŕtva, je podľa konšpirátorov aj album “Under My Skin” z roku 2004. Nielenže celý pôsobí smútočne a morbídne, ale i jeho názov napovedá, že Lavínovú na koncertoch či v štúdiu nahradila dvojníčka. “Under my Skin” totiž v preklade znamená “Pod mojou kožou”.

Nám sa ale zdá, že konšpirátori už naozaj nemajú čo na robote. Veď od roku 2003 sa toho v Avrilinom živote udialo dosť veľa. Tak napríklad vyprodukovala 4 albumy (“Under My Skin”,  “The Best Damn Thing”, “Goodbye Lullaby”, “Avril Lavigne”), vydala sa za Derycka Whibleyho, speváka kapely Sum 41, po štyroch rokoch sa s ním rozviedla, potom sa opäť vydala za speváka Chada Kroegera z Nickelback, s ktorým sa už taktiež stihla minulý rok rozísť. Okrem toho si za toto obdobie na konto pripísala množstvo singlov a absolvovala nekonečne veľa koncertov po celom svete. Nuž ale podľa konšpirátorov má všetko na svedomí jej dvojníčka, páni speváci žili asi taktiež s jej dvojníčkou a včera dvojníčka oslavovala fiktívne narodeniny, kým sa na celé toto Avril pozerala len z neba. Ach! :)

Aj tieto skladby vraj už nenaspievala Avril Lavigne, ale jej dvojníčka Melissa Vandella 

Avril Lavigne – My Happy Ending

Avril Lavigne – Nobody’s Home

Avril Lavigne – Girlfriend

Foto: firsthdwallpapers.com, Instagram, Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.