Legendárny Karel Gott sa dožil významného jubilea. Jeho oslavu 80. narodenín však kvôli zdravotnému stavu sprevádzali nečakané komplikácie. Následkom toho musel spevák učiniť radikálne rozhodnutie.

Fanúšikov českého umelca čakal poriadny šok. Karel totiž na svoje 80. narodeniny avizoval honosný koncert na oslavu kariéry, ktorá nepochybne spadá medzi najúspešnejšiu v Čechách i na Slovensku. Vtom sa však stalo niečo, čo nikto nepredpokladal.

Gotta totiž po niekoľkoročnom boji so zákernou rakovinou mali postihnúť ďalšie zdravotné komplikácie, a tak musel po nátlaku lekárov svoj jubilejný koncert úplne zrušiť. Miesto toho mu ale rodina pripravila slávnosť v Divadle Na Jazerce, kde sa to síce hosťami hemžilo už od popoludnia, no Karel sa do sály dostavil až vo večerných hodinách.

Je tak otázne, nakoľko je spevákov stav vážny a či sa ešte v budúcnosti plánuje postaviť na pódium. Stovky fanúšikov mu však posielajú srdečné gratulácie a priania plné podpory, za čo sa im legenda poďakovala na svojej sociálnej sieti.

Pre viac správ SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK! Nájdete ho >>>TU<<<

Som vďačný za vašu niekoľkoročnú priazeň, ktorá ma robí šťastným. Ďakujem za všetko, mám vás rád,” zneli Karlove slová pri pohľade na desiatky prianí od ľudí, veriacich, že sa mu čoskoro opäť polepší.

Foto: Instagram/OfficialKarelGott, televizeseznam, Facebook