Moderátor Viktor Vincze už dávnejšie dokázal, že nie je iba sympatickou postavičkou z televíznych obrazoviek, ale i inteligentným mladým mužom, ktorý sa častokrát zamýšľa nad globálnymi témami. Najnovší príspevok šikovného redaktora ľuďom poskytol skvelý tip, prevzatý priamo od Adelinej rodiny.

Obľúbený markizák svoje osobné profily na sociálnych sieťach neraz využíva aj na riešenie vážnejších tém, aké sa dotýkajú celej planéty. Nedávny zvrat v počasí, kedy Slovenskom lomcovali nepríjemné búrky, tak Viktora prinútili prehovoriť verejne.

Viktor Vincze

Tmavovlasý fešák verejnosti poskytol návod na to, ako zatočiť s neúmerným zavodňovaním ulíc po silných dažďoch a zároveň prebytočnú vodu využiť v domácnosti vo svoj prospech. ,,Ak by sme ale dážď zadržali na mieste, kde spadne, nielenže by sme sa vyhli tobogánom v uliciach, ale by sme aj schladili okolie, zlepšili mikroklímu a na polievanie nemuseli používať našu vzácnu pitnú vodu,” radí Viktor, ktorý sa polievaním vlastnej záhradky dažďovou vodou usiluje uchrániť životné prostredie.

Hviezda Televíznych novín zároveň prezradila, odkiaľ čerpá motiváciu pre skvelé nápady. ,,Svokrovci takto za sezónu nazbierajú vo svojich obrovských nádržiach viac ako 20 tisíc litrov a na závlahu 10 árovej záhrady nepotrebujú ani kvapku z vodovodu. Mňa k tomu priviedla moja žena a u nás na terase už inak ani nefungujeme,” dodal manžel najúspešnej slovenskej moderátorky. Vinczeho fotka zachytávajúca inšpiratívnu činnosť bola ocenená množstvom pochvalných komentárov od fanúšikov, ktorí moderátorovi neváhali vyjadriť obrovský obdiv a podporu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Viktor Vincze

Zdroj: Facebook/Viktor Vincze TV Markíza